پذیرش دانشگاه فنی استانبول

پذیرش دانشگاه فنی استانبول

پذیرش دانشگاه فنی استانبول

دانشگاه فنی استانبول به ترکی استانبولی Teknik Üniversite یکی از دانشگاه‌های بین‌المللی کشور ترکیه واقع در استانبول می‌باشد.

دانشجویان بین المللی در دانشگاه فنی استانبول که در حال حاضر و یا قبلا از یک مدرسه متوسطه فارغ التحصیل شده اند می توانند برای ثبت نام تحت شرایط پذیرش دانشگاه فنی استانبول و تحصیل در مقطع کارشناسی در دانشگاه (ITU) برای سال تحصیلی 2019-2018 اقدام کنند.

جهت تحصیل در کشور ترکیه حدود 200 دانشگاه وجود دارد و اکثر آنها دانشگاه های دولتی هستند و بقیه دانشگاه های خصوصی یا پایه هستند.

دانشگاه فنی بین المللی استانبول در یک آگوست 1933 تأسیس شد و به عنوان تنها دانشگاه و قدیمی ترین دانشگاه ترکیه، آموزش و پرورش را در ماه نوامبر آغاز کرد و این سومین قدیمی ترین دانشگاه فنی جهان است که به علوم مهندسی و علوم اجتماعی اختصاص یافته و یکی از برجسته ترین موسسات آموزشی در کشور ترکیه است.

دانش آموزان بین المللی جهت تحصیل در کشور ترکیه 2019 که در حال حاضر در سال سوم متوسطه تحصیل می کنند و یا از یک مدرسه متوسطه فارغ التحصیل شده اند که معادل دیپلم دبیرستان ترکیه است، می توانند برای تحصیل در مقطع کارشناسی در دانشگاه فنی استانبول درخواست پذیرش کنند و دانشجویان باید تکمیل مدرسه متوسطه ای که یک برنامه آموزشی معادل با مدارس متوسطه ترکیه می باشد را ارائه دهند و  همچنین افراد متقاضی باید نمره قبولی از یکی از آزمون های معتبر (SAT- ACT- GCEAL- IB -ABITUR) که توسط مجلس ITU پذیرفته شده است را در دسترس داشته باشند.

اسناد مورد نیاز و شرایط تحصیل در کشور ترکیه برای دانشگاه فنی در فرم درخواست باید به صورت پی دی اف آپلود شوند و صحت اسناد ارسال شده توسط متقاضیانی که واجد شرایط ثبت نام هستند، توسط موسسات مربوطه تأیید خواهند شد.

پذیرش دانشگاه فنی استانبول

پذیرش دانشگاه فنی استانبول

در باره نویسنده :

هدف اصلی ما در این وب سایت ارائه اطلاعات جامع و بروز در زمینه سرمایه گذاری و املاک ترکیه است. کارشناسان و مشاوران هلدینگ آریا در ترکیه به عنوان معتبرترین و بزرگترین مرکز سرویس دهی ترکیه می توانند شما را در زمینه اخذ اقامت ترکیه، سرمایه گذاری در ترکیه و املاک ترکیه راهنمائی کنند.

ثبت ديدگاه