مقایسه ترکیه و ارمنستان برای سرمایه گذاری و اخذ اقامت

مقایسه ترکیه و ارمنستان برای سرمایه گذاری و اخذ اقامت

مقایسه ترکیه و ارمنستان برای سرمایه گذاری و اخذ اقامت

هر کدام از این کشورها برای اعطای اقامت به شرایط و مراحلی نیاز دارند که لازم است به تمام نکات اجرایی آن دقت شود تا کاری بدون عیب و نقص داشته باشید.

از نظر ویزا هر دو کشور از گرفتن ویزا گردشگری معاف شدن یعنی یک ایران فقط برای گردش میتواند بدون ویزا به ترکیه(Turkey) یا ارمنستان سفر کند مدت این سفر هم نباید از90روز بیشتر باشد و اما اگر قصد تحصیل یا اقامت دارید گرفتن ویزا الزامی است.

از هر لحاظ مناطق گردشگری ترکیه (Turkey) در این زمینه برتر است وجود سواحل و مساجد باستانی و همچنین بازار های متنوع باعث میشه ترکیه(Turkey) در این زمینه برتری فوق العاده ی داشته باشد.

واحد پولیکشور ترکیه لیر است و همان طور که میدانید واحد پول کشور ارمنستان (Armenia)درام است.

در از لحاظ مواد خوراکی اگر بخواهیم بررسی کنیم ترکیه(Turkey) ارزان تر است مثلا یک لیتر شیر در ترکیه2لیر است معادل3000تومان ایران ولی در ارمنستان(Armenia) قیمت یک لیتر شیر 400درام است یعنی معادل4000تومان ایران

از لحاظ امنیت در گذشته هر دو کشور(Armenia) از امن ترین کشور های اروپا بودن ولی کشور ترکیه بعد از کودتا های نافرجام اندکی امنیت این کشور مختل شد و دیگر درامدی که از راه گردشگری بدست میاورد را از دست رفته دید اما از هرچی بگذریم کشور ارمنستان(Armenia) دارای امنیت بالاتری نسبت به شکور ترکیه البته در حال حاظر.

مقایسه ترکیه و ارمنستان برای سرمایه گذاری و اخذ اقامت

مقایسه ترکیه و ارمنستان برای سرمایه گذاری و اخذ اقامت

مقایسه ترکیه و ارمنستان برای اقامت

اگر تمایل دارید تا شرکتی ثبت کنید و بر اساس آن اقامت را دریافت کنید گزینه اقامت ارمنستان بهترین گزینه خواهد بود. ارمنستان با هزینه پایینی که در ثبت شرکت و نگهداری آن خواهد داشت یکی از بهترین گزینه ها برای شروع بیزینس در خارج از کشور و دریافت اقامت بر اساس ثبت شرکت در ارمنستان خواهد بود.

اقامت ترکیه نیازمند ارائه آدرس محل سکونت می باشد که می تواند از طریق اجاره خانه در ترکیه و یا خرید خانه در ترکیه انجام شود و اما در ارمنستان برای دریافت اقامت ارمنستان تنها ارائه آدرس محل سکونت کافی نمی باشد و نیاز است تا شما به ثبت شرکت در ارمنستان بپردازید.

اقامت ترکیه نیز در سال اول و دوم و شاید تنها در سال اول با اجاره خانه امکانپذیر می باشد و بعد از آن باید دلایل جدی تری برای اقامت در ترکیه ارائه کنید و البته در سال های پیش این نیاز نبود اما امسال سختگیری های بیشتر انجام شده است.

می توانید به عنوان یک عامل خرید و یا عامل فروش در کشور ترکیه مطرح باشید و محصولات را به صورت وارداتی یا صادراتی مورد توجه قرار دهید و کشور ارمنستان نیز این شرایز را دارا می باشد اما در وسعتی بسیار کوچکتر.

خرید ملک در ترکیه امتیاز محسوب می شود اما خرید خانه در ارمنستان امتیاز خاصی به دنبال ندارد و شما با خرید خانه در ترکیه می تواند بعد از چند سال درخواست اقامت دائم دهید که درخواست شما از طرف دولت مورد بررسی قرار می گیرد و در صورت توفیق می توانید اقامت دائم ترکیه را دریافت کنید.

مقایسه ترکیه و ارمنستان برای اقامت

مقایسه ترکیه و ارمنستان برای اقامت

در باره نویسنده :

هدف اصلی ما در این وب سایت ارائه اطلاعات جامع و بروز در زمینه سرمایه گذاری و املاک ترکیه است. کارشناسان و مشاوران هلدینگ آریا در ترکیه به عنوان معتبرترین و بزرگترین مرکز سرویس دهی ترکیه می توانند شما را در زمینه اخذ اقامت ترکیه، سرمایه گذاری در ترکیه و املاک ترکیه راهنمائی کنند.

ثبت ديدگاه