سرمایه گذاری در زمینه راه اندازی بیزینس و کسب و کار ترکیه

سرمایه گذاری در زمینه راه اندازی بیزینس و کسب و کار ترکیه

سرمایه گذاری در زمینه راه اندازی بیزینس و کسب و کار ترکیه

سرمایه گذاری در زمینه راه اندازی بیزینس و کسب و کار ترکیه از جمله کشورهایی است که سرمایه‌گذاری و راه اندازی کسب و کار در آن، در صورتی که هوشمندانه و با در نظر گرفتن تمامی جوانب باشد، بسیار سودبخش است.

سرمایه گذاری در زمینه راه اندازی بیزینس و کسب و کار ترکیه با استفاده از موقعیت‌های فوق‌العاده تجاری در ترکیه باعث شده تا بسیاری از افراد سود زیادی از راه اندازی کسب و کار در ترکیه به دست آورند.

کشور ترکیه در زمینه های مختلفی اقدام به سرمایه گذاری خارجی می نماید و از جمله ی این زمینه ها می توان به احداث کارخانه، هتل، فروشگاه، بیمارستان و هم چنین طرح ها و پروژه های توسعه ای اشاره داشت.

اگر بفکر راه اندازی کسب و کار در ترکیه هستید بهتره قبل از هر چیز، نگاهی بندازیم به صنایعی که بسرعت رو به رشده و در مدت زمان کوتاهی برگشت سرمایه داره، همچنین تداوم داره.

قانون و مزایایی که برای سرمایه گذاران در ترکیه اجرا می شود هیچ فرقی با سرمایه گذاران داخلی ندارد و به نوعی تبعیض قائل نمی شوند.

یکی از دلایلی که اکثر سرمایه گذاران ترجیح می دهند کشور ترکیه را برای سرمایه گذاری و ثبت شرکت انتخاب کنند موقعیت‌های تجاری فوق العاده‌ای است که این کشور دارد که اگر بتوانید به خوبی آن‌ها را شناسایی کنید و از آن‌ها در راه اندازی کسب و کار خود استفاده کنید.

کسب و کارهایی با سرمایه کم در ترکیه عبارتند از:املاک و مشاور اموال غیر منقول، صنعت ساختمان، صنایع کشاورزی و دامپروری وصنعت بازیافت، اجاره مغازه شامل کسب و کارهای کافه ها، رستوران ها، هتل ها، شرکت های اجاره ای تعطیلات، آژانس های املاک

سرمایه گذاری در زمینه راه اندازی بیزینس و کسب و کار ترکیه

سرمایه گذاری در زمینه راه اندازی بیزینس و کسب و کار ترکیه

چگونه در ترکیه سرمایه گذاری کنیم

چند سال اخیر، اقتصاد کشور ترکیه رشد چشمگیری داشته و هر روز نیز در حال توسعه و گسترش است.

اقتصاد کشور ترکیه از نظر رشد بسیار شناخته شده است و علت آن دسترسی آن ها به بودجه مالی بین المللی است و تولیدات فراوان صنعت کشاورزی ترکیه شغل ایجاد کند و بخش خصوصی کشور ترکیه نیز به سرعت در حال رشد است و نقش مهمی در ارتباطات، حمل و نقل و سیستم بانکداری دارد.

حداقل سرمایه لازم برای سرمایه گذاری در ترکیه در حدود ۲۰۰ میلیون تومان می باشد که این امر بسته به نوع سرمایه گذار متفاوت است و سرمایه گذاری می تواند به صورت راه اندازی یک کسب و کار مستقل، خرید ملک و … انجام داد.

اگر قصد سرمایه گذاری در ترکیه را دارید آپارتمان نوساز یا مغازه بخرید و اجاره بدهید، یا اگر میخواهید در کنار سرمایه گذاری مشغول بکار هم باشید هاستل یا هتل بخرید و از پتانسیل سرشار توریست ترکیه استفاده کنید. یا اگر منابع سرمایه گسترده دارید زمین بخرید و ساخت و ساز انجام دهید.

بسیاری از سرمایه گذاران بزرگ خارجی که در کشور خود دارای بیزنس های بزرگ هستند علاقمند به دایر کردن یک یا چند شعبه از کسب و کار چندین ساله خود در آسیا از جمله ترکیه می باشند که علاوه بر توسعه و گسترش کار خود به صورت بین المللی به دنبال اخذ اقامت در کشورهای دیگر نیز هستند.

برای دریافت اقامت در ترکیه از طریق سرمایه گذاری در این کشور، باید یک پروسه ۴ الی ۵ ساله طی شود و هرچند که با خرید ملک به مبلغ ۳۰۰ میلیون تومان به بالا این پروسه سریع تر طی می شود و به نتیجه خواهد رسید.

چگونه در ترکیه سرمایه گذاری کنیم

چگونه در ترکیه سرمایه گذاری کنیم

در باره نویسنده :

هدف اصلی ما در این وب سایت ارائه اطلاعات جامع و بروز در زمینه سرمایه گذاری و املاک ترکیه است. کارشناسان و مشاوران هلدینگ آریا در ترکیه به عنوان معتبرترین و بزرگترین مرکز سرویس دهی ترکیه می توانند شما را در زمینه اخذ اقامت ترکیه، سرمایه گذاری در ترکیه و املاک ترکیه راهنمائی کنند.

ثبت ديدگاه