ساخت و ساز در ترکیه 2019

ساخت و ساز در ترکیه 2019

ساخت و ساز در ترکیه 2019

کشور ترکیه از سال ۱۹۸۰ به بخش ساخت و ساز و املاک اهمیت زیادی می دهد و در ۱۵ سال اخیر در نقاط مختلف کشور مجتمع، مراکز خرید، پل ها و فرودگاهها در حال ساخت می باشند و بخش ساخت و ساز نیرو محرکه اقتصاد ترکیه بوده و برای میلیون ها نفر اشتغال زایی می کند.

بخش ساخت و ساز در سال 2019، رشد داشته باشد با عرضه مدل های مالی جدید به مردم، امکان خرید مسکن برای اقشار پایین و متوسط جامعه فراهم خواهد شد با وجود افزایش ۱۹ درصدی قیمت مصالح در سال 2018، اگر بخواهیم افزایش نه چندان چشمگیر قیمت مسکن را در نظر بگیریم می توانیم بگوییم سال 2019برای خرید مسکن، زمان خوبی خواهد بود.

توسعه صنعت گردشگری در ترکیه، یکی از مهمترین عواملی بود که سبب رشد بازار مسکن در این کشور شد و احداث واحدهای مسکونی افزایش یافت.

سرمایه‌گذاری مسکن، یکی از شاخص‌های مهم اقتصادی کشورها محسوب می‌شود و سرمایه‌گذاری در این بخش ۴ درصد تولید ناخالص داخلی و ۱۵۰ تا ۳۰ درصد سرمایه‌گذاری‌های ثابت را به خود تخصیص می‌دهد علاوه بر این، بالا بودن نرخ شهرنشینی در ترکیه و نرخ بالای مهاجرت‌پذیری، سرمایه‌گذاری در بخش مسکن را افزایش داد.

بخش ساختمان سازی در نقش لوکوموتیو اقتصادی ترکیه است این بخش با رشد سریع در ساخت و تولید مسکن، احداث سومین فرودگاه بزرگ استانبول و سومین پل بر روی تنگه بسفر و نیز اجرای پروژه های بزرگی از قبیل پروژه خلیج و تونل مرمره آبی که انعکاس جهانی وسیعی داشتند.

ساخت و ساز در ترکیه 2019

ساخت و ساز در ترکیه 2019

سرمایه گذاری ساخت و ساز در ترکیه

برای بسیاری از سرمایه‌گذاران به ویژه سرمایه‌گذاران خارجی، بازار مسکن در ترکیه یکی از مهمترین و جذاب‌ترین بازارها محسوب می‌شود و سهولت خرید ملک در ترکیه از یک سو و اخذ اقامت در این کشور از سوی دیگر، باعث شده تا هر سال بر شمار سرمایه‌گذاران و خریداران خارجی بازار مسکن در این کشور افزوده شود.

در این نوع سرمایه گذاری سه گزینه پیش رویتان قرار خواهد گرفت:

  • پروژه های درحال ساخت

اگر به سرمایه گذاری در چنین پروژه هایی می اندیشید، قبل از هرچیز در مورد معتبر بودن شرکت سازنده آن تحقیق نمایید و زیرا اطمینان کردن به تبلیغات ماهواره ای و یا اینترنتی کار عاقلانه ای نیست پس از اطمینان از اعتبار شرکت سازنده، نکته ی مهم دیگر تاریخ اتمام پروژه است و هم چنین ثبت تاریخ دقیق تحویل پروژه در سند، از نکات بسیار مهمی است که نباید از آن غافل شوید.

  •  زمین

خرید زمین نیز نیازمند مهارت و آگاهی های لازمه در این خصوص سرمایه گذاری ها است و این نوع سرمایه گذاری نیازمند داشتن سند شش دانگ، البته با یک سهم است.

  • ساختمان های ساخته شده

سرمایه گذاری در این نوع پروژه ها نیز حساسیت هایی دارد که توجه به آن ها می تواند درستی یا نادرستی تصمیمتان را برایتان آشکار نماید مانند هر نوع سرمایه گذاری ملکی باید در منطقه قابل رشدی واقع شده باشند تا از سود سرمایه گذاری خود اطمینان یابید.

سرمایه گذاری ساخت و ساز در ترکیه

سرمایه گذاری ساخت و ساز در ترکیه

در باره نویسنده :

هدف اصلی ما در این وب سایت ارائه اطلاعات جامع و بروز در زمینه سرمایه گذاری و املاک ترکیه است. کارشناسان و مشاوران هلدینگ آریا در ترکیه به عنوان معتبرترین و بزرگترین مرکز سرویس دهی ترکیه می توانند شما را در زمینه اخذ اقامت ترکیه، سرمایه گذاری در ترکیه و املاک ترکیه راهنمائی کنند.

ثبت ديدگاه