درامد و کار در ترکیه

درامد و کار در ترکیه

درامد و کار در ترکیه

درامد و کار در ترکیه مانند کار در بلژیک و سایر کشور ها تابع قوانین و مقررات خاص خودش است اگر در حال حاضر در ایران زندگی می کنید و قصد دارید برای ادامه زندگی ،کار در ترکیه مهاجرت کنید بهتر است این مطلب را بخوانید سایت استخدامی منتشر کننده آگهی های استخدامی خارج از کشور است و رسالتی بر اعزام نیروی کار به خارج از کشور ندارد اما به عنوان راهنمای مهاجرت می توانید از این سایت استفاده کنید تا دچار سردرگمی یا ضرر نشوید .

  • باید بدانید کار در ترکیه به مجوز یا پروانه کار احتیاج دارد
  • باید بدانید کجا به دنبال چه شغلی بپردازید
  • باید از قوانین استخدامی در ترکیه با خبر باشید تا کارفرمای ترک نتواند سر شما را کلاه بگذارد
درامد و‌ کار در ترکیه

درامد و‌ کار در ترکیه

چگونگی راه اندازی درامد و کار در ترکیه

برای چگونگی راه اندازی درامد و کار در ترکیه اول بهتر است بدانید که قانون و مزایایی که برای سرمایه گذاران در ترکیه اجرا می شود هیچ فرقی با سرمایه گذاران داخلی ندارد و به نوعی تبعیض قائل نمی شوند.

  • اخذ مجوز برای موضوع سرمایه گذاری
  • اخذ مجوز کار و طی شدن روند تایید آن
  • در صورت تایید، دریافت مجوز و شروع به کار

نکته طلایی اگر به دنبال درامد و کار در ترکیه هستید و نمی دانید از چه مهارتی اقدام کنید باید گفت ترک های کشور ترکیه در زبان های فرانسه ، آلمانی و حتی انگلیسی بسیار ضعیف هستند کافیست چند ماه یکی از این زبان ها را تمرین کنید تا به راحتی بتوانید مجوز کار بگیرید

 

چگونگی راه اندازی کسب و کار در ترکیه

چگونگی راه اندازی کسب و کار در ترکیه

در باره نویسنده :

هدف اصلی ما در این وب سایت ارائه اطلاعات جامع و بروز در زمینه سرمایه گذاری و املاک ترکیه است. کارشناسان و مشاوران هلدینگ آریا در ترکیه به عنوان معتبرترین و بزرگترین مرکز سرویس دهی ترکیه می توانند شما را در زمینه اخذ اقامت ترکیه، سرمایه گذاری در ترکیه و املاک ترکیه راهنمائی کنند.

ثبت ديدگاه