دانشگاه هنر در استانبول

دانشگاه هنر در استانبول

دانشگاه هنر در استانبول

دانشکده هنرهای زیبای جهت تحصیل در ترکیه که در سال تحصیلی 2008-2009 به آموزش و پرورش بنیاد آموزش و فرهنگ کمال گزیکارا اضافه شده است، یک آموزش مبتنی بر انگیزه دانش آموزان را هدف خود قرار داده است که متخصصین خلاق، فکری و مشتاق آن ها را برآورده سازند.

دانشکده هنرهای زیبا دوره های آموزشی معاصر جهت تحصیل در ترکیه 2018 را با 2 دوره کارشناسی در دانشکده، گروه طراحی گرافیک و گروه مد و طراحی نساجی ارائه می دهد و دانشکده در حال حاضر کارشناسی ارشد و مهارت در برنامه های هنری در طراحی گرافیک و برنامه کارشناسی ارشد در مد و طراحی نساجی را ارائه می دهد و دانشکده با فراهم آوردن یک برنامه دوگانه یا جزئی، برای دانش آموزان فرصتی برای کسب گواهی یا دیپلم در زمینه های مختلف فراهم کرده است.

دانشگاه هنرهای زیبا معمار سینان یکی از قدیمی ترین موسسات عالی در زمینه آموزش معماری در ترکیه است و که به آموزش عالی هنرهای زیبا اختصاص دارد و این دانشگاه در منطقه فندقلی استانبول، ترکیه قرار گرفته است و دانشگاه هنر استانبول در 1 ژانویه 1882 به عنوان “دانشگاه هنرهای زیبا” توسط عثمان حمدی، نقاش مشهور ترک، باستان شناس و هنرمند موزه بود تاسیس شد.

گروه هنرهای زیبا دو نوع دوره ارائه می دهد و اولین نوع دوره هایی که به طور انحصاری از کار استودیویی تشکیل شده است که دانشجویان مهارت ها و منافع بیانگر خود را در سطح مقدماتی، متوسط ​​و پیشرفته توسعه می دهند، اعتبار دوره دانشجویان با نمره Pass / Non-Pass (قبولی/ مردودی) ارائه می شود.

دانشگاه هنر ایجاد شده توسط معاصر، حفظ ساختار اصلی، در هنر، طراحی و حفظ بهبود مستمر آموزش و پرورش با هدف درک علم، دانشجویان و فارغ التحصیلان خود را برای تقویت فعالیت های خود در پلت فرم جهانی انجام می دهند.

دانشگاه هنر در استانبول

دانشگاه هنر در استانبول

در باره نویسنده :

هدف اصلی ما در این وب سایت ارائه اطلاعات جامع و بروز در زمینه سرمایه گذاری و املاک ترکیه است. کارشناسان و مشاوران هلدینگ آریا در ترکیه به عنوان معتبرترین و بزرگترین مرکز سرویس دهی ترکیه می توانند شما را در زمینه اخذ اقامت ترکیه، سرمایه گذاری در ترکیه و املاک ترکیه راهنمائی کنند.

ثبت ديدگاه