خرید ملک و اخذ اقامت ترکیه 2019

خرید ملک و اخذ اقامت ترکیه 2019

خرید ملک و اخذ اقامت ترکیه 2019

ترکیه از جمله کشورهایی است که هرسال مردم بسیاری را برای اقامت به خود جذب می کند و شرایط زیادی را هم برای مهاجرین فراهم می آورد و هزینه های کمتر زندگی در ترکیه نسبت به سایر کشورها یکی از علل تعداد بالای متقاضی مهاجرت به این کشور است.

اخذ اقامت ترکیه به صورت یک ساله و قابل تمدید، بدون شرط حضور، به صورت تضمینی در مدت زمان کمتر از چند روز، بدون اجاره ملک یا از طریق اجاره ملک یا ارائه تمکن مالی یا خرید ملک میسر است.

یکی از مطمئن ترین راه های اخذ اقامت ترکیه و سرمایه گذاری زود بازده خرید ملک در این کشور است، که امروزه طرفداران بسیاری به خود جلب کرده است.

یکی دیگر از راه‌های مهاجرت خرید ملک در این کشور است و  طبق قانون شماره 6458 که در روزنامه جمهوری ترکیه منتشر شد شما می توانید با خرید ملک در ترکیه اقامت یکساله موقت این کشور را دریافت نمایید.

با گرفتن اقامت موقت ترکیه از طریق خرید ملک می‌ توانید در بانک‌ های ترکیه حساب بانکی باز کنید، فرزندان خود را در مدرسه‌ های ترکیه ثبت نام کنید و تا زمانی که سند ملک به نام شما است می‌ توانید اقامت موقت خود را تمدید کنید.

خرید ملک و اخذ اقامت ترکیه 2019

خرید ملک و اخذ اقامت ترکیه 2019

اقامت ترکیه از طریق سرمایه ‌گذاری خرید ملک

اقامت از طریق خرید ملک سالهاست به خریداران املاک ترکیه (اتباع اتحادیه اروپا و آمریکا) طبق قوانین سابق یعنی قانون عمل متقابل، که حق خرید مستغلات در ترکیه را داشتند، ارائه میشده و با توجه به تصویب قانون حق خرید املاک به دارندگان پاسپورت ایرانی، قوانین اقامتی و مهاجرتی ترکیه نیز در حال طی مراحل اداری و هماهنگی با قانون جدید املاک ترکیه می‌باشد.

با خرید ملک می‌توانید اقامت یکساله کشور ترکیه را دریافت نمایید و بعد از اتمام مدت یکسال، درصورتی که هنوز صاحب ملک باشید و سند ملک به نام شما باشد، می‌توانید این اقامت را برای یکسال دیگر تمدید کنید.

برای اخذ اقامت دائم ترکیه باید حداقل بین 5 تا 8 سال اقامت موقت داشته باشید و در این مدت باید در ترکیه زندگی کرده و بیمه داشته باشید و پروسۀ کاری حدود یکسال است که در صورت داشتن شرایط، اقامت دائم را دریافت می‌کنید و از سپتامبر 2018 تغییراتی در قانون خرید ملک در ترکیه ایجاد شد که اخذ اقامت را برای متقاضیان راحت‌تر می‌کند و حداقل هزینه خرید ملک 250 هزار دلار شده است.

اقامت ترکیه از طریق سرمایه ‌گذاری خرید ملک

اقامت ترکیه از طریق سرمایه ‌گذاری خرید ملک

در باره نویسنده :

هدف اصلی ما در این وب سایت ارائه اطلاعات جامع و بروز در زمینه سرمایه گذاری و املاک ترکیه است. کارشناسان و مشاوران هلدینگ آریا در ترکیه به عنوان معتبرترین و بزرگترین مرکز سرویس دهی ترکیه می توانند شما را در زمینه اخذ اقامت ترکیه، سرمایه گذاری در ترکیه و املاک ترکیه راهنمائی کنند.

ثبت ديدگاه