بیت کوین در ترکیه

بیت کوین در ترکیه

بیت کوین در ترکیه

بیت کوین در ترکیه پولی رایجی نیست که شما با آن آشنا باشید. سیستم پرداختی وجود ندارد که بیت کوین به آن وابسته باشد. برخلاف سایر ارزها انتقال بیت کوین بین ۲ طرف به طور مستقیم و بدون هیچ واسطه­ای صورت می­پذیرد. بیت کوین نه مالکی نه اداره‌­ای و نه بانک مرکزی دارد. بنابراین هیچ مسئولی نیست که بتواند ارزش آن را کنترل کند. ارزش بیت کوین وابسته به عرضه و تقاضای آن است. در موارد ساده‌ا­ی اقتصادی به معنی تحت شرایط معمول اقتصادی بودن زمانی که تقاضا زیاد است ارزش آن افزایش و هنگامی ­که تقاضا کم است ارزش آن کاهش خواهد یافت. در حال حاضر، ارزش بیت کوین در ترکیه به صورت مداوم در حال شکستن رکورد خود می­باشد .

بیت کوین در ترکیه

بیت کوین در ترکیه

چگونه از بیت کوین استفاده کنیم؟

در جهت خرید یا انتقال بیت کوین  شخص نیاز دارد که کیف پول مجازی ایجاد نماید. در ترکیه به عنوان مثال شخص می­تواند به واسطه بیت کوین ترک  (BTCTurk ) کیف­پول­‌هایی الکترونیکی بدون محدودیت ایجاد کند. انتقالات بیت کوین مستقیما به شماره کیف پول شخص صورت می­گیرد. مقایسه چنین تراکنش‌­هایی برای انتقال سریع پول به شماره IBAN  فرد ممکن است. می­توانید از بیت کوین­هایتان برای خرید آنلاین استفاده و یا آنها را به سایر کیف پول­های الکترونیکی انتقال دهید. هر روزه سایت­های بیشتری بیت کوین را به عنوان واحد پول برای تراکنش­های آنلاین می­پذیرند. مشهورترین پلتفرم بازی آنلاین جهان با نام  Steam مایکروسافت شرکت مسافرتی فضایی با نام Virgin Galactic و شرکت خودروی برقی با نام Tesla تنها تعدادی از شرکت­هایی هستند که پرداخت بیت کوین در ترکیه را به عنوان ارز می­پذیرند.

چگونه از بیت کوین استفاده کنیم؟

چگونه از بیت کوین استفاده کنیم

 

در باره نویسنده :

هدف اصلی ما در این وب سایت ارائه اطلاعات جامع و بروز در زمینه سرمایه گذاری و املاک ترکیه است. کارشناسان و مشاوران هلدینگ آریا در ترکیه به عنوان معتبرترین و بزرگترین مرکز سرویس دهی ترکیه می توانند شما را در زمینه اخذ اقامت ترکیه، سرمایه گذاری در ترکیه و املاک ترکیه راهنمائی کنند.

ثبت ديدگاه