اقامت دائم ترکیه 2019

اقامت دائم ترکیه 2019

اقامت دائم ترکیه 2019

اقامت ترکیه و مهاجرت به ترکیه امروزه طرفداران بسیار زیادی دارد و هر ساله مهاجران زیادی به مقصد ترکیه کشور خود را ترک می کنند، چرا که این کشور مزایا و امکانات خوبی را برای کسانی که به این کشور سفر می کنند در نظر گرفته است.

هم اکنون سه راه برای اقامت درترکیه وجود دارد: سرمایه گذاری در ترکیه یا به عبارتی ثبت شرکت در ترکیه، کار در ترکیه، خرید ملک در ترکیه، بر اساس قوانین جاری اقامت موقت ترکیه بعد از 8 سال قابل تبدیل به اقامت دائم ترکیه است.

اقامت دائم یعنی داشتن ویزای دائم و اجازه زندگی دائم به عنوان یک تبعه خارجی در خاک ترکیه و عدم نیاز به تمدید ویزا

برای اقامت دائم چنان چه شخصی در ترکیه به صورت قانونی خانه ای اجاره کند و یا ملکی بخرد می تواند برای ویزای یک ساله قابل تمدید اقدام کند، اما با داشتن این ویزا فرد اجازه کار نخواهد داشت و چنانچه در سال بیش از ۱۸۰ روز خارج از خاک ترکیه باشد، خود به خود اقامت یک ساله اش باطل می شود، حال چنانچه شخصی ۸ سال متمادی به صورت قانونی و با داشتن ویزا در ترکیه زندگی کرده باشد، می تواند برای گرفتن اقامت دائم اقدام کند، که اقامت دائم تنها یعنی داشتن ویزای دائم و با وطن داشی و امتیاز شهروندی کاملا متفاوت است، اقامت دائم یعنی شخص به عنوان یک تبعه خارجی اجازه زندگی دائم در خاک ترکیه را دارد ولی هرگز شهروند و تبعه ترکیه محصوب نمی شود، بنابراین اخذ پاسپورت ترکیه شامل حال این فرد نمی شود.

اقامت دائم ترکیه 2019

اقامت دائم ترکیه 2019

هزینه های اقامت در ترکیه 2019

هزینه اخذ اقامت ترکیه در مقایسه با سایر کشور ها، بسیار ارزان تر است و اینکه گرفتن اقامت ترکیه کار سختی نیست.

برای اقامت در ترکیه باید مبلغی به اداره مهاجرت بپردازید که به سن شما بستگی دارد طبق قانون جدید ترکیه اتباع خارجی باید بیمه شوند که هزینه بیمه درمانی متغییر هست و هزینه اقامت ترکیه هزینه گرفتن گواهی عدم سوء پیشینه است.

اداره مهاجرت در شهر استانبول در نتیجه اتخاذ تصمیمات جدید برای مجوزهای کوتاه مدت توریستی و مراجعات جهت تمدید اقامت، محدودیت هایی اعمال کرده است، به عبارتی دیگر هیچ فرد خارجی که از استانبول خانه ای نخریده و یا با یک شهروند ترک ازدواج نکرده است، نخواهد توانست در استانبول مجوز اقامت دریافت کند.

هزینه های اقامت در ترکیه 2019

هزینه های اقامت در ترکیه 2019

در باره نویسنده :

هدف اصلی ما در این وب سایت ارائه اطلاعات جامع و بروز در زمینه سرمایه گذاری و املاک ترکیه است. کارشناسان و مشاوران هلدینگ آریا در ترکیه به عنوان معتبرترین و بزرگترین مرکز سرویس دهی ترکیه می توانند شما را در زمینه اخذ اقامت ترکیه، سرمایه گذاری در ترکیه و املاک ترکیه راهنمائی کنند.

ثبت ديدگاه