اقامت ترکیه با اجاره خانه 2019

اقامت ترکیه با اجاره خانه 2019

اقامت ترکیه با اجاره خانه 2019

افراد زیادی سالانه به کشور همسایه یعنی ترکیه مهاجرت می کنند و طبیعتا برای این مهاجرت نیاز به دریافت ویزا و اقامت این کشور دارند و کسانی که می خواهند اقامت ترکیه را دریافت کنند معمولا به دنبال ارزان ترین و مطمئن ترین راه می گردند.

اگر مایل به اجاره آپارتمان در استانبول هستید، قوانین اجاره سخت تر است . یا باید شخصی شما را گارانتی کند و یا اینکه باید دپوزیت بپردازید به خصوص اگر آپارتمانی که اجاره میکنید مبله باشد . بعد از توافق برای اجاره آپارتمان با صاحب آن، میبایست نسبت به عقد قرارداد اقدام کنید و قرارداد را نیز باید در محضر رسمی کنید و قراردادهایی که رسمی نباشند برای اخذ اقامت مورد تایید قرار نمی گیرند.

این راه اقامت، اقامت ترکیه با اجاره ملک نام دارد که این روش بیشتر مخصوص افراد گردشگری است که می خواهند در مدت زمان کم از حق شهروندی این کشور بهره ببرند از این روی این اقامت، اقامت توریستی نیز تلقی می شود مدت این اقامت بیش از ۹۰ روز است و شما می توانید تقریبا به مدت یکسال از حق شهروندی ترکیه استفاده کنید اسم دیگر این اقامت، اقامت یکساله نیز نام دارد و اقامت در تمامی شهر های ترکیه صورت می گیرد ولی دریافت این اقامت در همه ی شهر ها متفاوت است و هر کدام قانون مخصوص به خود را دارد.

راه دیگر  و بهترین راه اقامت ترکیه خرید ملک در ترکیه است.

اقامت ترکیه با اجاره خانه 2019

اقامت ترکیه با اجاره خانه 2019

قوانین جدید اخذ اقامت با اجاره ملک ترکیه

خارجیان قادر به اجاره آپارتمان در ترکیه میباشند اما قوانین اجاره آپارتمان در ترکیه، در شهرهای مختلف متفاوت است .

قوانین جدید اخذ اقامت با اجاره ملک عبارتند از:

  • حتماٌ لازم است که اجاره نامه شما از نوع محضری باشد. اگر قصد اجاره ملک در ترکیه را دارید حتماٌ لازم است نسبت به اجاره ملکی اقدام کنید که صاحب ملک به شما اجاره نامه محضری بدهد. لازم به ذکراست که تمام املاک و آپارتمان های موجود دارا شرایط داشتن اجاره نامه محضری نمی باشند .
  • بر اساس قوانین جدید اخذ اقامت با اجاره ملک ،در هنگام پر کردن فرم اقامت حتماٌ توجه داشته باشید که آدرس را به درستی و به شکلی که در شهرداری منطقه ثبت شده است پر کنید و همان آدرس را نیز در برگه اجاره نامه محضری ذکر کنید.
  • فکر نکنید که با اخذ اقامت، کار شما با اداره اقامت و پلیس اداره مهاجرت تمام شده است و مطابق قوانین جدید شما میبایست در آدرسی که برای اقامت ذکر کرده اید حضور داشته باشید و پلیس با مراجعه به آدرس محل اقامت شما ، اقامت شما در آن آدرس را تایید میکند و در صورتیکه که شما  در آن آدرس زندگی نکنید، یا شخص دیگری به جای شما در ان آدرس زندگی کند و پلیس این موضوع را تثبیت نماید موجب باطل شدن اقامت شما میشود .
  • بر اساس قوانین جدید اخذ اقامت با اجاره ملک، پس از دریافت اقامت میبایست آدرس خود را در اداره مهاجرت ترکیه نیز ثبت کنید .
  • اگر پس از دریافت اقامت، آدرس خود را تغییر میدهید حتماٌ میبایست به اداره مهاجرت و پلیس بخش اداره مهاجرت این تغییر آدری را اطلاع دهید تا  محل اقامت و آدرس جدید شما را ثبت کنند .
قوانین جدید اخذ اقامت با اجاره ملک ترکیه

قوانین جدید اخذ اقامت با اجاره ملک ترکیه

در باره نویسنده :

هدف اصلی ما در این وب سایت ارائه اطلاعات جامع و بروز در زمینه سرمایه گذاری و املاک ترکیه است. کارشناسان و مشاوران هلدینگ آریا در ترکیه به عنوان معتبرترین و بزرگترین مرکز سرویس دهی ترکیه می توانند شما را در زمینه اخذ اقامت ترکیه، سرمایه گذاری در ترکیه و املاک ترکیه راهنمائی کنند.

ثبت ديدگاه